چهارده سال  هست که  در صنعت آموزش مشغول به فعالیت هستم  و همواره روزهای اولی را  که آغاز به کار کردم را به یاد دارم روزهایی که حال دلم و حال کار وکسبم اصلا خوب نبود، پدر و مادرم نگران آینده شغلی من بودند و دوست داشتند در شغلی مشغول بکار شوم که لااقل بیمه و یک حقوق  ثابت داشته باشد  ولی اینها اصلا با رویاهای من سازگار نبود. برای همین به خودم و  به رویاهایم قول رسیدن دادم از همان موقع سخت مشغول کار شدم با اینکه از طرف اطرافیانم کارم منطقی و معقول به نظر نمی رسید ولی به وقفه تلاش میکردم بارها نه شنیدم ولی متوقف نشدم.

من سال ۱۳۸۳ سه سال پشت کنکور بودم در کتابخانه با یک بنر مواجه شدم دیدار با سرنوشت سمینار دکتر احمد حلت براستی کسی که زندگی من را متحول کرد. براستی وقتی شاگرد آماده باشه معلم از راه میرسه این را با ایمان میگم.من نشانه ها را واقعا جدی گرفتم و در راستای هدفم گام برداشتم.

براستی سال ۱۳۸۶، سال تفکر و تجسس در مورد خودم بود. مدام از خودم می پرسیدم واقعا بابک تو بدرد چی میخوری؟؟ تو به دنیا آمدی تا چه اثری از خودت بجا بگذاری؟؟در مجله موفقیت مشغول بکار شدم و در عین حال رشته روانشناسی مشغول به تحصیل شدم.

در سال ۱۳۸۹ سال تصمیم من رقم خورد. تصمیم گرفتم مسیر زندگی خود و دیگران را عوض کنم. تصمیم گرفتم براستی خیلی سخت بود حتی اطرافیانم من را قبول نداشتند.

در سال ۱۳۹۱ من تبدیل شدم. در نقش برگزار کننده وارد شدم برای استاد خودم آقای حلت برنامه گذاشتم و یک ربع من صحبت کردم و بعد سمینار رایگان های خودم را برگزار کردم.آروم آروم تبدیل شدم. همیشه در مسیر ماندم.

همیشه در مسیر خلاق بودم و برای اهدافم تلاش اضافه کردم.

سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۹ با تمام قدرت کار کردم و خدا رو شکر میکنم رویاهایم تک تک به واقعیت تبدیل شد.

براستی غیرممکن فقط در ذهن ما وجود دارد.وقت زیادی برای رشد شخصی خودم اختصاص دادم و الان خوشحالم که  ۱۴ سال است  در صنعت آموزش  مشغول فعالیت هستم در ۳۵ شهر ایران سمینار برگزار کردم و حال دل خیلی ها را خوب کردم و رسالت خودم را انجام دادم و میدهم و همواره آدمهای شاد و هدفمند و موفقیت ساختم تا نسل بعدی بی نظیر  و ایران بهتری داشته باشیم. خدا رو شکر  میکنم الان باعث افتخار پدر و مادرم هستم و شرکتی دارم که تعداد زیادی پرنسل دارد و درآمد بسیار عالی دارم و نه تنها از زندگی لذت می‌برم بلکه دوست دارم به دیگران آموزش بدهم چطور شاد و هدفمند زندگی کنند.از بهمن ماه  نیز  با شروع دوره های آنلاین در مدرسه موفقیت به مردم سرزمینم در شرایط سخت قرنطینه کمک شایانی به بهبود و رونق کار و کسب و افزایش روحیه  و عملکردشان کردم. 

ما غیرتی پای هدفهامون می ایستیم.
خدایا شکرت

گاهی اوقات وقتی فکر می‌کنم اگرآن روز در سمینار استاد حلت شرکت نمی کردم هرگز جرقه تغییر در وجودم روشن نشده بود براستی  نشانه ها را جدی گرفتم و اقدام کردم .خدیا شکرت

بخشی از رزومه بابک بهمن خواه

موسس مجموعه آموزشی مدرسه موفقیت

نویسنده بیش از ده عنوان کتاب آموزشی

برگزاری سمینار در بیش از ۳۵ شهر ایران

اجرای بیش از چندین برنامه در رادیو و تـلـویزیون

آموزش فن بیان و مهارت زندگی به بیش از ۲۰۰۰۰ نفر

مـشـاور تـعـدادی از شرکت های بزرگ

سمینار ۲۰ اسفند سالن ایرانیان _ تهران

سمینار ۱ بهمن دانشگاه الزهرا تهران

سمینار ۱۸ شهریور خانه معلم تهران

سمینار ۲۰ اسفند سالن ایرانیان _ تهران

نظرات شاگردان سمینار ۲۰ اسفند ایرانیان تهران

سمینار ۷ بهمن خانه معلم تهران

سمینار ۳۱ تیر خانه معلم تهران

اعضای حرفه ایی استاد بهمن خواه

اساتید مدرسه موفقیت

سایر اساتید مدرسه موفقیت

به این مطلب رای بدهید:

۰ امتیاز۰/۵